Medi Laundry Hakkında

Medi Laundry, hastaneler, oteller, çeşitli kurum ve kuruluşlar için endüstriyel tekstil yıkama, çamaşır yıkama ve tekstil kiralama hizmetleri sağlayan öncü şirketler arasında yer alıyor. Üstün temizleme teknolojileriyle Konya’da faaliyet gösteren Medi Laundry hastalardan, personele ve müşterilere kadar herkes için tekstille teması hijyenik ve  sağlıklı hale getiriyor.

Bayal Grup çatısı altında 2014 yılında Konya 4. Organize Sanayi Bölgesi’nde kurulan Medi Laundry, endüstriyel tekstil yıkama ve kiralama alanında başta bölgesindeki hastane ve oteller olmak üzere pek çok sektörde önemli kurum ve kuruluşlara hizmet veriyor. Algida ve Omo gibi önemli markaların personel çamaşır yıkama işlerini de üstlenen Medi Laundry, hijyenik tekstilin yüksek önem arz ettiği her alanda hızlı ve titiz çözümler sunuyor. Her şart ve koşulda, bugün ve daima kalitesini artırarak sürdürmeye kararlı olan Medi Laundry, sektöründeki gelişmeleri yakından izleyerek dünya standartlarında hizmeti Konya’dan sunuyor. Çözüm ortağı olduğu kurum ve kuruluşlardan aldığı bütün geri dönüşleri dikkatle değerlendiren Medi Laundry, bu görüşlerin ışığında gelişen dinamik yapısıyla her geçen gün daha çok kuruluşa başarıyla hizmet veriyor.

30 000 000Milyon + Kilo
Çamaşırı hijyenle buluşturduk.
40+ Kurum
40'tan fazla kuruma endüstriyel çamaşır temizleme hizmeti veriyoruz.
40Ton Kapasite
Günlük 40 ton çamaşır temizleme kapasitesine sahibiz.
2014'ten bu yana
10 yıldan daha fazla tecrübeye sahibiz.

Su ve Deterjan Kalitemiz

SU KALİTEMİZ

Medi Laundry üstün teknolojilerle gerçekleştirdiği endüstriyel tekstil yıkama süreçlerinin en önemli parçasını elbette doğru su kullanımı oluşturuyor. Yıkamalarda sadece ters ozmos (reverse osmosis) yöntemiyle arındırılmış yumuşak su kullanılıyor. Bu yöntemle kirlilik yaratabilecek maddeler şebeke suyundan arındırılıyor ve su sıfır sertlik derecesine getiriliyor. Sıfır seviyesindeki yumuşak su, deterjanın daha iyi çözünüp karışmasını sağladığı için daha tasarruflu deterjan ve suyla daha kısa sürede daha etkin temizlik sağlanır. Bu çevreci yöntem sayesinde hem israfın hem de tekstil üzerinde deterjan ve kireç kalıntılarının önüne geçilir. Ayrıca renk matlaşması ve solmalar da önlendiği gibi tekstilin yumuşaklığı da korunarak kullanım ömrü uzatılır.

 

DETERJAN KALİTEMİZ

Temizlik ve hijyen hayatın olmazsa olmazlarından. Ancak biz temiz ve hijyenik olurken doğa kirleniyorsa orada bir yanlış var demektir. Bu yüzden, endüstriyel tüm süreçlerini çevreci bir anlayışla yürüten Medi Laundry deterjan ve leke çıkarıcı kimyasallar konusunda, endüstriyel temizlik ve hijyen teknolojileri ile yıkama sektöründe dünyada devrim yaratan Diversey markası ile çalışıyor. Diversey temizlik ürünleri ve kimyasalları üst düzey etkili temizlik sağlarken, evsel atık niteliğinde olduğundan güvenle doğaya karışabiliyor ve çevresel kirliliğe neden olmuyor.  Türkiye Cumhuriyeti Sağlık ve Çevre Bakanlıkları tarafından da tekstil yıkamasına uygun bulunarak onaylanan Diversey, yüksek kaliteli ve doğal içeriği sayesinde tekstillerin ömrünü de uzatıyor. Sıradan deterjanlarla ortalama 80 yıkamadan sonra yıpranmalar başlarken yüksek kaliteli Diversey ile bu sayı 300 yıkamaya kadar yükseliyor.  Medi Laundry tesisinde Diversey Clax 100 0B yüzey aktif yardımcı yıkama maddesi ile ana yıkama yapılırken optik parlatıcılı yağ ve kir sökücü, dezenfektan ve alkali güçlendirici çeşitleriyle sağlıklı, üstün temizlik sağlanıyor. Lekesi çıkmayan tekstillere özel işlem uygulanarak lekenin neden kaynaklandığı tespit edilip uygun leke çıkarıcı ile sorun gideriliyor. Medi Laundry, alanının en iyisi olan Diversey’i seçerek hiç bir noktada kaliteden, ilkelerinden taviz vermediğini bir kez daha gösteriyor. Çünkü Medi Laundry, Diversey gibi “daha sürdürülebilir bir yaşam” için özenle çalışıyor.

ORDER FORM

Your message was sent successfully!

Something went wrong, try refreshing and submitting the form again.

Name *

Address *

Phone Number *

E-mail *

Pick-Up Date

Pick Up Time

Delivery Date

Delivery Time

Preferred Laundry Detergent
TideGainAll Free & ClearI Will Provide

Bleach Whites
YesNo

Laundry Bag Needed?
YesNo
Line Dry Items Included (Limit 5 Items)

Special Instructions *